Kamera Güvenlik Sistemleri

1 kameralı güvenlik sistemleri apartmanlar, küçük siteler ve küçük işletmeler için idealdir. Aynı zamanda bu sistem yalnız kalmış yaşlı bir insanı ya da hastayı, yahut bir bebeği izleme aracı olarak kullanılabilir. 1’li kamera sistemi aynı zamanda ekonomik bir seçimdir, özellikle kısıtlı bir bütçeniz varsa fakat gene de kamera sistemlerinin sağlayacağı güvenlik ve caydırıcılığını istiyorsanız.

Daha büyük bir eve taşındıkça yahut ihtiyaçlarınız değiştikçe, 1’li kamera sisteminizin de sizinle birlikte büyümesi mümkündür. Bunun sebebi birçok 1’li kamera sisteminin diğer kameralara dahil edilebilmesidir. Eğer sistemi bina dışında kullanmak için istiyorsanız, kamera gövdesinin dayanıklı, paslanmaz, güneşlikli ve bir dirseğe sahip olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Gece ve düşük ışık koşullarında da çekim yapabilmesi için kamera aynı zamanda kızılötesi (IR) de olmalıdır.

Eğer tercihiniz 1’li kamera sistemiyse, tek kamera ön kapı yahut yazarkasa alanı gibi, mekandaki en hassas alana yerleştirilmelidir.


Suçlunun üstün olmasına izin vermeyin. Güvenlik Kamera sisteminizi bugün oluşturun. Kamera Fiyatları müşteri hizmetlerini arayarak keşif yaptırmak ücretsizdir.

İletişim

  • Adres: Ethem Efendi Caddesi, 102/2 Erenköy,İstanbul

  • Telefon No:(0850) 520 0 911

  • Mobil 7/24: 0532 635 07 65

  • Mobil 7/24: 0537 312 02 16

  • Email: info@kamerafiyatlari.net