Dome Güvenlik Kameraları

Dome kameralar ev,ofis,iş yerleri gibi alanlarda dekoru ve görüntüyü korumak amacı ile ortaya çıkmıştır. Adında anlaşılacağı üzere yuvarlak bir güvenlik kamerası çeşitidir.

Tavana montajı yapılması kolay olan bu güvenlik kameraları ile mekanın dekoratif görüntüsü de bozulmamış olur. Ürün gamımızda bulundurduğumuz bütün dome kamera çeşitleri gece görüşlüdür. Bu ürünler arasında ayarlanabilir lens,darbeye dayanıklılık gibi özellikler de vardır. Hastane,okul,iş yeri,apartman gibi iç ortamlarda kullanılan bu kameralar hava koşullarına dayanıklı tasarlanmadıkları için dış ortamlarda kullanılamazlar. Dış ortamlarda ve alanlarda kullanılan dome benzeri kameralar speed dome(mobese) olarak adlandırılır.

Dome kameralar deyim yerindeyse bir servete mal olmadan evinizi veya iş yerinizi güvenli tutar. Dome kamera fiyatları uygundur.Bütçenizden ödün vermeden büyük bir güvenlik sağlayabilir. Güvenlik önemli bir husus ve suç oranı günden güne artmakta. Dome güvenlik kameraları evin yahut iş yerinin çeşitli yerlerine kurulabilir. Bu hırsızları caydırmak ve iş üstünde yakalamak için harika bir yoldur. Para transferi olan her iş yerinin böyle bir güvenliğe sahip olması gerekmektedir.

Birçok hırsız bir iş yerinin güvenli olup olmadığını anlamak için nereye bakılması gerektiğini bilir. Bu noktada iş yeri sahibi, iş yerinin kolay bir hedef olmaması için proaktif bir yaklaşım almalıdır. Suçluların sizi mağdur etmesini zorlaştırmak isteyeceksiniz ve bu, dome kameralarının size yardımcı olacağı noktadır.

Dome güvenlik kameraları konutlarda da kullanılabilir. Güvenlik kameralarından bazıları bina dışında da kullanılabilir. Yani zor koşullar için üretilmiş dome kameralar da mevcut.

Eğer evinizde çok fazla giriş çıkış varsa, siz orada yokken olanları izleyebilmek için evinizin içine bile dome güvenlik kameralardan yerleştirebilirsiniz.


Suçlunun üstün olmasına izin vermeyin. Güvenlik Kamera sisteminizi bugün oluşturun. Kamera Fiyatları müşteri hizmetlerini arayarak keşif yaptırmak ücretsizdir.

İletişim

  • Adres: Ethem Efendi Caddesi, 102/2 Erenköy,İstanbul

  • Telefon No:(0850) 520 0 911

  • Mobil 7/24: 0532 635 07 65

  • Mobil 7/24: 0537 312 02 16

  • Email: info@kamerafiyatlari.net