Kamera Güvenlik Sistemleri

Güvenlik ihlallerini engellemek amacı ile kullanılmakta olan kamera güvenlik sistemlerinde pek çok çözüm ve ürün yelpazesine sahibiz. Kamera sisteminin uygulanacağı tüm yerlerin risk ve teknik analizini tam anlamıyla gerçekleştirip, sistemin uygulanacağı yerin teknik gerekliliklerine özgün, en güncel teknolojiye sahip kamera sistemlerini sunuyoruz.

Bu sistemlerimiz sayesinde, birden fazla ve farklı şehirlerde şubesi bulunan kuruluşlar için de çözümler sunuyoruz. Kurulacak olan sistem sayesinde iş yeri çalışanlarının davranışlarını ve verimliliklerini denetleyebilirsiniz.

Kamera fiyatları ekiplerinin kurulumunu yapmış olduğu güvenlik kamera kayıtlarını ve anlık görüntülerini internet üzerinden ve akıllı telefonlarınızdan izleyebilirsiniz. Dahası, istediğiniz her an sisteme giriş yaparak, kayıt edilmiş kamera görüntülerini tarih ve zaman dilimi belirterek de görüntüleyebilir, dilerseniz bu kayıtları bilgisayarınıza veya harici diskinize kopyalayabilirsiniz.

Kurulumunu ve satışını yaptığımız kamera sistemleri her ay abonelik ücreti ödemenizi gerektirmez, bir kere ödeme yapar, uzun yıllar kullananırsınız. Sisteminizin ihtiyacına ve ne kadar süre kayıt yapmak isteğinize göre depolama kapasitesi ayarlanır.


Suçlunun üstün olmasına izin vermeyin. Güvenlik Kamera sisteminizi bugün oluşturun. Kamera Fiyatları müşteri hizmetlerini arayarak keşif yaptırmak ücretsizdir.

İletişim

  • Adres: Ethem Efendi Caddesi, 102/2 Erenköy,İstanbul

  • Telefon No:(0850) 520 0 911

  • Mobil 7/24: 0532 635 07 65

  • Mobil 7/24: 0537 312 02 16

  • Email: info@kamerafiyatlari.net