Güvenlik Kameraları

Failleri, olası suçları gerçekleştirmeden caydırmak, gerçekleşen bir takım olaylarda suçu ve suçluyu aydınlatmakta kullanılmakta olan güvenlik kameraları konusunda komple çözümler üretebilen yapımız içerisinde, birbirini tamamlayan yüzlerce ürün gamını bünyemizde bulunduruyoruz.

Ürün çeşitliğinin çok olması sebebiyle iyiyi ve kötüyü ayırt etmekte zorlanan müşterilerimiz için, tüm markaların ürünlerini inceliyor,teknik analizlerini yapıyor, en iyilerine ürün yelpazemizde yer veriyoruz. Bu sayede ürünlerin sağlayacağı maksimum faydaları tespit edip, kurumlara, iş yerlerine, konutlara yönelik alternatif çözümler üretiyoruz.

Güvenlik kameraları alanında uzmanlaşmış deneyimli satış ve teknik kadromuzla birlikte temel amacımız, üstün hizmet kalitesi ve yeterliliği ile, internet ortamında da bu sektörde fark yaratmaktır.

Bir hırsız evinize girmişse, kendi kendinize “Yatak odama girdiler mi?” “Bu dolaba baktılar mı?” sorularını sorabilirsiniz. Rahatsız edici “Eğer?” sorusu güvenlik kameralarıyla cevaplanabilir. Bir haneye tecavüz gerçekleşse bile, geriye bakma ve tam olarak ne olduğunu izleme yetkisi başlı başına bir huzur kaynağıdır.

İstatistikler hırsızların güvenlik kamerası tespit ederlerse işgal olasılığının düştüğünü göstermektedir, çünkü kameralar hırsızları korkutur, sade ve basit. Bu sebeple kamera fiyatları bünyesinde her çeşit insan ve mülkiyet için sınırsız sayıda güvenlik kamerası mevcuttur.

Kablosuz kameralar kurumu ve kullanımı basit ve etkili yapmıştır. Ev ve iş sahipleri arasında artan bir kullanıma sahiptirler. Hava karardıktan sonra saldırı görüntüleriyle karşılaşmaktan mı korkuyorsunuz? Dahili LED ışıklı kızılötesi kameralar aydınlık olmadığında ekstra bir güvenlik duygusu sunar. Bu ve bunun gibi güvenlik kamerası seçeneklerini LG ve Samsung,Neutron gibi üst sanayi markalarıyla size sunuyoruz.

Ayrıca, eğer gözetim sistemine başlamak yahut varolanı geliştirmek istiyorsanız, üstün koruma sağlamak için kameraları iyileştirmekte ve arttırmaktayız.İşletme sahipleri için, bir ofis veya depoya güvenlik kamerası kurmanın işçi verimliliğini artırdığı ve çalışanların hırsızlık yapma şansını düşürdüğü kanıtlanmıştır. Ayrıca istediğiniz bütün güvenlik için dış mekan, dome, IP, casus ve tabi ki sahte kameralarımız mevcuttur.

Güvenlik Kameralarını Doğru Konumlandırmak

Kayıt edilmiş güvenlik kamera görüntülerini izlediğimizde, mekan,kişi ya da kişilerin düzgün olarak tespitinin yapılması için güvenlik kameralarının doğru konumlandırılmış olması gerekir. Güvenlik kamera sistemleri yapılırken doğru analizlere dayalı konumlandırmalar yapılırsa maksimum caydırıcılık ve deliller ortaya çıkar.

Girişler ve Çıkışlar

Kamera sistemi kurulacak olan mekanın giriş ve çıkışları kullanılabilir yüz görüntüleri için en iyi fırsattır. Giriş ve çıkışlarda kullanılacak olan güvenlik kameraları bu husus göz önüne alınarak seçilmelidir.

Müşterinin Yoğun Olduğu Noktalar

Güvenlik kameraları müşterilerin işlem yaptığı noktaları görmelidir. Örneğin bu noktalar kasa ya da vezne gişeleri olabilir. Bu bölgeleri doğrudan görüntüleyebilmelisiniz, aksi takdirde olan biteni göremiyebilirsiniz.

Hedef Noktalar

Para kasası, takı dolapları, dosya dolapları gibi hırsızın doğrudan hedef alacağı noktalar belirlenmeli, bu noktalara güvenlik kameraları konulmalıdır. Bu gibi noktalarda yüz tanımlayabilmek çok da önemli değildir. Yukarıdaki kriterlere uyulduğunda buna gerek kalmaz. Buradaki amaç, dolaplar, çekmeceler ve şüphelinin hareket eylemlerini gözlemlemektir. Dolayısıyla bu gibi noktalarda geniş açı kameralar kullanılmalıdır.

Tenha Noktalar

Otoparklar ve arka sokaklar için de güvenlik kameraları yararlı olurlar. Özellikle bu noktada caydırıcı özellik devreye girer, potansiyel failler suç işlemek için iki kere düşünürler.