ip Güvenlik Kameraları

Eski stil analog güvenlik kameraları görüntü çözünürlüklerini TVL denilen yatay çizgilerle ölçer. Bir görüntüdeki çizgi sayısı ne kadar fazlaysa çözünürlük de o kadar yüksektir.

Yeni IP kameralar ise farklı bir teknoloji kullanır ve çözünürlüğü piksellerle ölçerler. IP kameralar bir görüntüye analog güvenlik kameralarının koyabileceği yatay çizgi sayısından daha fazla piksel sığdırabilirler, bu da daha yüksek kaliteli görüntü anlamına gelir. HD IP kameralar HD olmayan kameralardan daha da çok piksel kullanır, bu da size alabileceğiniz en iyi görüntü kalitesini sunar.

Kamera fiyatları hem iç, hem dış mekan kullanım için çok yüksek kalitelerde ip kamera çözümleri sunar.Analog yani kablolu bir güvenlik kamerası yerine ip kamera seçmenin en büyük yararı görüntülerin çözünürlük oranlarının tvline ile değil megapiksel ile ölçülmesidir, ve bazı ev tipi ip kameraların montajı kolaydır ve bir yerden diğerine kolayca hareket ettirilebilirler.

Ev kullanıcıları için tasarlanmış ip kameralar bağımsız gözetim sistemi oluşturur, yani ek donanım satın almak asla gerekmez ve bu size para kazandırır. Bizim bünyemizde yer verdiğimiz ip kameralar renkli, siyah beyaz hatta kızılötesi görüntüleri yakalayabilir, bu yüzden gece ve gündüz ne zaman olursa olsun ev yahut tesislerinizde düzgün ve net görüntüler elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

İp wireless kameralar yalnızca ev güvenlik sistemleri için düşünülmek zorunda değildir. Örneğin bebek monitörü kitleri, görüntüleme için kolayca bir TV, DVR, bilgisayar yahut VCR’a bağlanabilen portatif bir LCD cihazı ile birlikte wireless kamera kullanırlar. Hareket algılama seçeneği ve kolay taşınabilirliğiyle wireless bebek monitörleri zor bir teknoloji olmadan kameralarla bebeğinizi güvenli tutmanıza yardımcı olur.


Suçlunun üstün olmasına izin vermeyin. Güvenlik Kamera sisteminizi bugün oluşturun. Kamera Fiyatları müşteri hizmetlerini arayarak keşif yaptırmak ücretsizdir.

İletişim

  • Adres: Ethem Efendi Caddesi, 102/2 Erenköy,İstanbul

  • Telefon No:(0850) 520 0 911

  • Mobil 7/24: 0532 635 07 65

  • Mobil 7/24: 0537 312 02 16

  • Email: info@kamerafiyatlari.net